Geri

Zafer Danyıldız

Merhaba, ben Zafer DANYILDIZ.

On yıl gibi bir süredir internet teknolojileri ile ilgileniyorum.
Bu alandaki hemen her gelişmeyi takip eder ve kendimi bu doğrultuda geliştiririm.
Profesyonel olarak hizmet verdiğim ve uzmanlaştığım konuların başında MS SQL , MySql gibi veri tabanları, veri tabanı programcılığı ile Html, ASP, PHP, Java Script, Flash, Action Script gibi web tasarım & programlama dilleri gelmektedir.

Bu güne kadar bir çok şahıs, kamu kurumları, özel kurum ve kuruluşlara (Reklam Ajansları dahil) internet siteleri tasarladım, programladım. İnternet siteleri programlamanın yanı sıra, hizmet satın alanların internet sitelerini daha etkileşimli, daha aktif kullanabilmeleri doğrultusunda yönlendirmeler yaptım. Elektronik Randevu Sistemi, Elektronik Sipariş Sistemi, Kapalı Devre Yayın Sistemi ve ya web siteleri üzerinden var olan şube, ofis gibi yerleri Canlı izleyebilecekleri uygulamalar geliştirdim.

Programladığım sitelerin satın alan tarafından en büyük avantajı sitelerin dinamik ve kontrol edilebilir olmasıdır. Bu sayede satın alan kişi hiç bir zaman programcıya - tasarımcıya mahkum kalmaz, site içeriğini anlık olarak istediği gibi değiştirebilir.

Programladığım siteleri "Akıllı Siteler" olarak adlandırmaktayım. Çünkü bu siteler sabit içerikli, sıradan siteler değildir. Kullanım, erişim, düzenlenebilirlik kolaylığının yanı sıra Google gibi dev arama motorları ile dost, Facebook, Twitter gibi Sosyal Medya Canavarları ile uyumlu sitelerdir. Arama motorları için kendi site haritalarını oluşturur, kelimelerini ve açıklamalarını düzenler, sitenin nereseinde ne var arama motorlarına bildirir. Ayrıca bu sitelerin sayfaları sosyal medya sitelerinde çok rahat paylaşılır.

Sonuç olarak bu işi zevkle ve hep ileri taşıma, geliştirme gayesi ile yapıyorum.
Bu işi iyi mi yapıyorum diye soracak olursanız bence bu soruyu bana değil, referanslar sayfasında örnek gösterdiğim, sitelerinden gayet memnun, mutlu hizmet alanlara sormak gerekir.

Sevgili ziyeretçi sizde anlattığım özelliklerde internet sitelerine sahip olmak veya diğer hizmetlerimden yararlanmak isterseniz lütfen iletişim bilgilerinden bana ulaşınız.

Keyifli çalışmalar dilerim.